اخذ گواهینامه نانومقیاس شرط حضور واردکنندگان در نمایشگاه نانو است

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد توسعه فناوری نانو، دکتر سعید سرکار با اشاره به اینکه بخش اعظمی از محصولات نانویی موجود در بازار ایران، محصولات وارداتی از کشورهای شرق آسیا و کشورهای اروپایی است، افزود: به محصولاتی که در حوزه‌ فناوری نانو قرار می‌گیرند، گواهینامه‌ نانومقیاس اعطا می‌شود که وظیفه آن برعهده‌ واحد ارزیابی محصولات است.
وی اظهار کرد: این واحد با هدف ارتقای کیفی محصولات، افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان و ایجاد شفافیت بازار محصولات نانو در سال 1386 شکل گرفته است و متقاضیان شرکت در این نمایشگاه باید از طریق واحد ارزیابی محصولات و با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی محصولات فناوری نانوی ایران به نشانی www.nanoproduct.ir، نسبت به دریافت تأییدیه نانومقیاس برای محصول وارداتی خود اقدام کنند.
سرکار با بیان اینکه شرکت‌های مذکور ‌باید از طریق سامانه‌ ثبت نام نمایشگاه به نشانی festival.nano.ir نوع غرفه موردنظر خود را تعیین و هزینه آن را پرداخت کنند، افزود: هزینه‌ غرفه این متقاضیان به‌ صورت ارزی محاسبه می شود.
وی خاطرنشان کرد: متقاضیان برای بررسی محصولات خود، می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی محصولات فناوری نانو اقدام کنند.
یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در روزهای 14 تا 17 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌ فارس برگزار می‌شود.
علمی ** 1836 **1834

انتهای پیام /*


علمي آموزشي


يازدهمين نمايشگاه نانو


گواهينامه نانو مقياس


سركار