رویداد استارتاپ نانو در صنعت برق برگزار می‌شود

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی در نظر دارد با حمایت ستاد نانو یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های فعالان استارتاپی کشور در حوزه فناوری نانو را در ششمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق، برگزار کند.
طی فراخوانی از استارتاپ‌های فعال در زمینه‌های مختلف نانو که بتوانند کاربرد محصول/ ایده خود را در حوزه برق و انرژی توسعه دهند، برای شرکت در این رویداد دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور در جمع فعالان و صاحب‌نظران حوزه استارتاپ و نانو تکنولوژی، از این فرصت برای معرفی کسب‌وکار خود استفاده کنند.
از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه نانو، برق و انرژی، ایجاد فضای تبادل‌نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و درنهایت به اشتراک ‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است.
در این رویداد پنل‌های تخصصی فنی در حوزه نانو و نیز جلسات نشست و هم‌اندیشی با نمایندگان شرکت‌های متخصص و نقش‌آفرین در فضای استارتاپی برگزار می‌شود. همچنین فضای نمایشگاهی برای حضور استارتاپ‌ها و ارائه دستاوردها و ایده‌های نوین خود اختصاص داده شده است.
از دیگر برنامه‌های این رویداد می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت روند شکل‌گیری استارتاپ های حوزه نانو، برق و انرژی، بررسی پیشران‌ها و موانع استارتاپ‌های این حوزه، چالش‌های موجود، علل موفقیت‌ها و شکست‌های استارتاپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های این حوزه در ایران اشاره کرد.
ششمین کنفرانس توسعه فناوری نانو در صنعت برق، با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 30 مهرماه تا 2 آبان ماه 1397 در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.
علمی ** 1836 **

انتهای پیام /*


علمي آموزشي


حمايت ستاد توسعه فناوري


استارتاپ نانو


صنعت برق