نخستین جایزه نوآوری رستاک برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، سالن همایش‌های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری عصر امروز یکشنبه میزبان برگزاری آئین نخستین دوره جایزه نوآوری رستاک از سوی بخش خصوصی و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی بود.
جایزه رستاک به برترین استارتاپ‌هایی تعلق می‌گیرد که در طول یک سال گذشته، بهترین عملکرد را از نظر میزان دستیابی به شاخص‌های کلیدی عملکرد خود به جای گذاشته باشند و هدف از برگزاری این رویداد، توجه به استارتاپ‌های سرتاسر کشور، تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و توسعه اکوسیستم کارآفرینی است.
در این آئین که با حضور جمعی از فعالان استارتاپی سراسر کشور همراه بود، ابتدا 9 استارتاپ کاکتوس، کیوارگرافی، بهزی، ناربو، هصا، اسمارت مدیکو، وینداد و هوم هرکدام در پنج دقیقه خدمت و کسب و کار تیم خود را برای داوران ارائه کردند.
در ادامه براساس رای هیات داوران نخستین دوره جایزه نوآوری رستاک، تیم «اسمارت مدیکو» به عنوان استارتاپ نخست جایزه ۲۰ میلیونی و لوح یادبود، تیم «هوم» به عنوان استارتاپ دوم‌ ۱۰ میلیون جایزه و لوح یادبود و تیم «بهزی» به عنوان استارتاپ سوم، پنج میلیون جایزه و لوح یادبود دریافت کردندد و تیم «کاکتوس» نیز استارتاپ شایسته تقدیر شناخته شد.
علمی** 1836** 1055

انتهای پیام /*


علمی آموزشی


جایزه نوآوری


رستاک


صندوق نوآوری و شکوفایی